همانگونه که می دانید، برای تولید کنندگان از طرفی و هم مصرف کنندگان از سوی دیگر، همواره اطمینان از اصالت کالاهای تولیدی امری مهم تلقی می گردد. با توجه به گزارشات زیاد مشتریان گروه وویا از اقصی نقاط کشور، مشاهده گردیده است که برخی از سودجویان اقدام به جعل محصولات شرکتهای تولیدی نموده و آسیب جدی به قشر تولیدکننده کشور که اهمیت و جایگاه ویژه ای در اقتصاد کشور دارند، وارد کرده اند. به عنوان مثال ساخت محصول با بسته بندی کاملا جعلی و پر نمودن بسته های اصلی با مواد شیمیائی صنعتی و بی کیفیت از جمله تقلبات مشاهده شده می باشند که علاوه بر تحمیل هزینه به کاربران و مشتریان، موجبات سلب اعتماد از محصولات با کیفیت شرکت های تولیدکننده داخلی را نیز فراهم می آورد. به منظور آشکارسازی هرگونه تقلب در محصولات و حصول اطمینان مصرف کنندگان از اصالت کالاهای خریداری شده، برآن شدیم تا با طراحی و پشتیبانی کامل از سامانه زیر ، تولید کنندگان عزیز کشور را حتی المقدور در جلوگیری از این سوء استفاده های سودجویانه یاری دهیم.

سامانه احراز اصالت کالای وویا یک نرم افزار انعطاف پذیر تحت وب است و این امکان را به شما می‌دهد تا محصولات تولیدی خود را با هزینه پایین و با کارایی بالا مدیریت و در بازار فروش رسد کنید. از ثبت و مدیریت اطلاعات محصولات گرفته تا صدور شماره سریال واحد برای انواع محصولات با طبقه بندی های مختلف و ایجاد پایگاه دانش و گزارش‌گیری و ارسال اطلاع‌رسانی خودکار، همه در این سیستم قابل بهره برداری هستند.
دانلود بروشور محصول

F.A.Q

برخی از امکانات و قابلیت های سامانه

 • ثبت و مدیریت انواع محصولات تولیدی

  در این بخش امکان تعریف انواع محصولات شرکت بسته به نوع تولیدی محصولات قابل تعریف و ویرایش است.

 • امکان تعریف و صدور اتوماتیک تاریخ تولید و انقضا به ازای محصولات حوزه پتروشیمی با در نظر گرفتن کانتینر محصولات ترکیبی یا وارداتی. در این بخش امکان مدیریت زمان تولید و ماندگاری محصولات به صورت کلی و تفکیکی در نظر گرفته شده است.

 • امکان درج و مدیریت ثبت و مدیریت اطلاعات مربوط به کانتینر ها و بچ ها توسط مدیر سیستم و گزارش عملکردی از روند تولیدی.

 • ثبت و مدیریت اطلاعات پالت ها و فایل های تولیدی در شرکت های با تراز تولید بالا در روز جهت اسجاد امنیت از وضعیت موجودی واقعی تولیدی و مقایسه با موجودی انبار ذخیره سازی کارخانه

 • این قسمت از سامانه مسئولیت تولید و نگه داری کدهای واحد و مخصوص به هر شرکت را دارا بوده و جهت تولید کد احراز اصالت کالا مورد بهره برداری قرار می گیرد. سریال های تولید شده به صورت unic بوده و امکان مدیریت آنها نیز بسته به سطح دسترسی کاربر سیستم امکان پذیر است.

 • در صورتی که وبسایت شرکت شما از پیش طرلحی شده است، امکان ارایه وب سرویس Rest جهت ارایه خدمات به کاربران سایت شما نیز در سیستم تعبیه شده است تا استقلال فکری کاربران تامین و خدمات این سیستم از طریق بستر تبلیغاتی قعال شما نیز فراهم گردد.

 • در صورتی که شرکت دارای وبسایت اختصاصی نبوده و یا به هر دلیل تمایل به ارایه اطلاعات کالا بر بستر اینترنت نداشته باشید، هویت کالای استعلام گرفته شده توسط کاربر مورد احراز، از طریق پیامک به ایشان اطلاع رسانی خواهد شد. (در صورت عدم داشتن پنل پیامکی ، این مورد با توجه به ماهیت حقوقی بایستی توسط خود شرکت فعال گردد که کارشناسان ما آمادگی ارایه راهنمایی لازم را دارند.)

 • جهت هرگونه بهره برداری داخلی شرکت ها و یا چاپ بر روی لیبل کد های تولیدی، امکان اخذ گزارش اکسلی از کدهای تولیدی در سیستم تعبیه شده است که به صورت دوره ای توسط کاربر سیستم با دسترسی تعریف شده، قابل بهره برداری است

 • در صورت نیاز شرکت ها به منظور تولید انواع کدهای تصویری بصورت BarCode , QrCode و چاپ بر روی محصولات تولیدی، کارشناسان ما مشاوره لازم جهت تامین انواع قطعات سخت افزاری و دستگاه های چاپ لیبل بصورت صنعتی و اداری را در اختیار شما بزرگواران قرار خواهند داد.

 • کلیه محصولات توسعه یافته توسط گروه طراحان وویا، بصورت منظم توسط واحد فنی، پشتیبانی می گردد و هرگونه سفارشی سازی بسته به نیاز و حجم تولیدی شرکت ها امکان پذیر است.

 • در صورتی که شما یه مجموعه خصوصی هستید و تمایل به ذخیره سازی اطلاعات روی سرور های خصوصی را دارید، سامانه شما بصورت اختصاصی پیاده سازی شده و بارگذاری اطلاعات بر روی سرور های داخلی امکان پذیر است، با این حال هنگام عقد قرارداد، وویا موظف به حفظ حریم شخصی و اطلاعات سازمانی همه شرکت های طرف قرار داد بوده و خود را موظف به حفظ حریم سازمانی می داند.

گروه طراحان سازه های اطلاعاتی وویا، تولید کننده و توسعه دهنده نرم افزار های موبایلی و تحت وب